Domy szeregowe. Etap 1

Najedź na interesujący cię dom aby zobaczyć szczegóły. Dostępne Rezerwacja Sprzedane

Osiedle Podlaskie Sady.

"Osiedle Podlaskich Sadów" to kompleks 24 nowoczesnych budynków mieszkalnych w 6-ciu zabudowach szeregowych, tworzących osiedle zamknięte. Jest to idealne miejsce dla osób szukających przestrzeni oraz wyciszenia.
Domki zostały nowocześnie zaprojektowane z maksymalnym wykorzystaniem metrażu, jednocześnie zapewniając wygodę w codziennym funkcjonowaniu

Według nas najważniejszym jest optymalne wykorzystanie dostępnej energii (darmowej) czyli minimalizowanie strat ciepła przy jednoczesnej optymalizacji zysków ciepła. Dlatego ważne dla nas jest aby stolarka okienna była wysokiej jakości a przez duża powierzchnię szyb pozyskujemy ciepło z promieniowania słonecznego. Staramy się aby nasze domy były wykonane starannie i z dużą dokładnością o szczegóły, co dla przyszłego użytkownika daje niskie koszty utrzymania.

Segmenty

[[building.name]]

 • Segment
  Powierzchnia całkowita
  Powierzchnia działki
  Cena
  Dostępność
  Ulubione

Przykładowe rzuty pięter

Przykładowe aranżacje wnętrz

Lokalizacja

Lokalizacja osiedla jest jego zasadniczym atutem, który warto wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie własnego domu. Domki usytowane są bezpośrednio przy głównej asfaltowej drodze łączącej miejscowość Fasty, Kolonię Porosły oraz Łyski w gminie Choroszcz. Tym samym umożliwiony jest wygodny dojazd zarówno od Szosy Ełckiej, jak i Trasy S8 na Warszawę. Zaś do drogi lokalnej łączącej Choroszcz Białystok z przystankami MPK jest około 600m.

Kompleks nie graniczy bezpośrednio z innymi obiektami, w bliskiej okolicy są umiejscowione pojedyncze zabudowania jednorodzinne.

Lokalizacja osiedla zapewnia:

 • komfort funkcjonowania z dala od miejskiego zgiełku
 • łatwy i krótki dojazd do obiektów niezbędnych do codziennego życia
 • ciszę, spokój, kontakt z przyrodą ,możliwość relaksujących spacerów pośród kwitnących drzewek jabłoni