Domy szeregowe. Etap 3

Najedź na interesujący cię dom aby zobaczyć szczegóły. Dostępne Rezerwacja Sprzedane

Osiedle Podlaskie Sady "Etap 3".

Trzeci etap osiedla Podlaskie Sady rozpoczęty. W tym etapie proponujemy komfortowe lokale mieszkalne w dwukondygnacyjnych budynkach w zabudowie szeregowej. Do lokali parterowych przynależne ogrody , zaś do lokali na piętrze strych. Do narożnych lokali przewidziano po dwa miejsca postojowe. Jakość wykonania mieszkań pozostaje analogicznie na najwyższym poziomie. Świadczy o tym obecność stałych elementów budowy i użytych materiałów.
Bezczynszowy lokal mieszkaniowy jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnego mieszkania w bloku a zarazem tańszym wyborem.

Juz niebawem rusza sprzedaż garaży wolnostojących

Segmenty

[[building.name]]

 • Segment
  Powierzchnia całkowita
  Powierzchnia działki
  Cena
  Dostępność
  Ulubione

Wizualizacje

Przykładowe rzuty pięter

Przykładowe aranżacje wnętrz

Lokalizacja

Lokalizacja osiedla jest jego zasadniczym atutem, który warto wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o zakupie własnego domu. Domki usytowane są bezpośrednio przy głównej asfaltowej drodze łączącej miejscowość Fasty, Kolonię Porosły oraz Łyski w gminie Choroszcz. Tym samym umożliwiony jest wygodny dojazd zarówno od Szosy Ełckiej, jak i Trasy S8 na Warszawę. Zaś do drogi lokalnej łączącej Choroszcz Białystok z przystankami MPK jest około 600m.

Kompleks nie graniczy bezpośrednio z innymi obiektami, w bliskiej okolicy są umiejscowione pojedyncze zabudowania jednorodzinne.

Lokalizacja osiedla zapewnia:

 • komfort funkcjonowania z dala od miejskiego zgiełku
 • łatwy i krótki dojazd do obiektów niezbędnych do codziennego życia
 • ciszę, spokój, kontakt z przyrodą ,możliwość relaksujących spacerów pośród kwitnących drzewek jabłoni